Aby zapewnić poprawne działanie wszystkich funkcji strona www.serwis-kotlow.pl wykorzystuje ciasteczka (pliki cookies). Dowiedz się więcej. OK

Naprawa piecyków

Czyszczenie piecyków Kraków

Przeglądy kotłów gazowych

Przeglądy pieców kondensacyjnych

Serwis piecyków gazowych Wieliczka

Naprawa i serwis piecyków gazowych Wieliczka

 

Naprawa piecy gazowych - oferujemy usługi z zakresu naprawy urządzeń gazowych takich producentów jak: Termet, Vaillant, Junkers, Saunier Duval. Serwisujemy kotły wiszące, piece gazowe, oraz podgrzewacze łazienkowe. Obsługujemy  piece 1-funkcyjne oraz 2-funkcyjne grzejące centralne ogrzewanie i wodę użytkową w trybie przepływowym, w tym również kotły kondensacyjne. Posiadamy uprawnienia eksploatacyjne oraz dozorowe.

Wykonujemy kompleksowy serwis pieców i kotłów, kontrole urządzeń  - przeprowadzany przez nas serwis urządzeń grzewczych wykonany jest solidnie i sumiennie oraz co ważne nie jest czynnością trwającą 15 minut z wykorzystaniem jedynie odkurzacza i pędzelka.

Starannie czyścimy podgrzewacz gazowy, przeprowadzamy kontrolę jego parametrów i regulujemy urządzenie z pomocą analizatora spalin marki Testo tak aby zapewnić długą i ekonomiczną pracę. Prawidłowo wykonane zlecenie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, dużo bardziej wydajną pracę oraz co ważne - pozwala zminimalizować koszty użytkowania oraz przedłuża żywotność podzespołów jak i pieca.

Producenci większości urządzeń zalecają cykliczne wykonywanie kontroli urządzeń w trakcie ich eksploatacji. Zakres czynności jest szczegółowo określony w zależności od typu, konstrukcji urządzenia. Dla większości urządzeń którymi się zajmujemy, zalecenia te mówią o przeglądzie raz do roku. Dlatego warto się z nami skontaktować, nasi specjaliści posiadają wymagane uprawnienia. Serwisujemy zarówno urządzenia tradycyjne jak i z zamknięta komora spalania najnowszego typu.

 

Naprawa i serwis piecyków wieliczka

 

Usterki kotłów gazowych na terenie Wieliczki i okolic będą kierowane bezpośrednio do serwisanta odpowiedzialnego za ten region. Działania te usprawnią i skrócą w znaczącym stopniu czas poświęcony na dojazd i wykonywanie napraw oraz rozwiązanie problemu, jak również obniżą ich koszty dzięki braku konieczności kilku lub więcej przyjazdów do Klienta. Serwisujemy, naprawiamy i kontrolujemy instalacje grzewcze, analizujemy spaliny, wykonujemy okresowe przeglądy wielu marek z powodzeniem od 15 lat. Posiadamy własne części w konkurencyjnych cenach. Dzięki rzetelnemu i uczciwemu podejściu do serwisu pieców gazowych zgromadziliśmy spore grono stałych i zadowolonych Klientów stale korzystających z naszych usług serwisu i konserwacji piecyków i kotłów. Dobra znajomość infrastruktury "solnego miasta "nie jest nam obca. Zgłoszone serwisy realizujemy szybko i sprawnie, bez większych utrudnień i w rozsądnych terminach. Naprawy i serwis świadczone przez SKG są na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą punktualną, rzetelną, kompetentną, uczciwą oraz odpowiedzialną.

 

Zapraszamy do kontaktu, można do nas zadzwonić lub wysłać zapytanie SMS. Działamy na terenie Krakowa i okolic.