Aby zapewnić poprawne działanie wszystkich funkcji strona www.serwis-kotlow.pl wykorzystuje ciasteczka (pliki cookies). Dowiedz się więcej. OK

Serwis piecyków gazowych Skawina

Serwis i naprawa piecyków gazowych Skawina

 

Szanowni Państwo oferujemy naprawę piecyków gazowych w Skawinie.  Usterki piecyków łazienkowych i kotłów gazowych zgłaszane przez osoby zamieszkałe w Skawinie będą kierowane do serwisanta odpowiedzialnego za ten rejon. Działania te przyspieszą w znaczącym stopniu usuwanie awarii urządzeń grzewczych i umożliwią kompleksowe rozwiązanie problemu związanego z brakiem ciepłej wody lub centralnego ogrzewania, jak również obniżą ich koszty dzięki wyeliminowaniu konieczności kilku przyjazdów do Klienta. Piecyki naprawiamy z powodzeniem od ponad 15 lat dzięki czemu zgromadziliśmy spore grono stałych i zadowolonych Klientów korzystających z usług serwisu piecyków Skawina, napraw i konserwacji piecyków i kotłów gazowych. Znajomość infrastruktury nie jest nam obca. Naprawy piecyków gazowych w Skawinie wykonujemy szybko i sprawnie, bez większych kłopotów. Usługi świadczone przez naszą firmę są na najwyższym poziomie.

 naprawa piecykow skawina

Świadczymy usługi, naprawy urządzeń gazowych takich producentów jak: Termet, Vaillant, Junkers, Saunier Duval. Naprawiamy piecyki, piece gazowe, oraz podgrzewacze łazienkowe. Obsługujemy  piece 1-funkcyjne oraz 2-funkcyjne zasilające centralne ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową, dokonujemy konserwujemy i naprawiamy kotły kondensacyjne. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia SEP.

Wykonujemy kompleksowy pogwarancyjny serwis wielu modeli pieców i kotłów, kontrole urządzeń  - przeprowadzany przez nas serwis urządzeń grzewczych, wykonany jest solidnie i sumiennie oraz co ważne nie jest czynnością trwającą 15 minut z wykorzystaniem jedynie odkurzacza i pędzelka.

Rozbieramy cały piec aby móc  go starannie wyczyścić, przeprowadzamy kontrolę jego parametrów i regulujemy w urządzeniu stosunek paliwo / powietrze z pomocą analizatora spalin marki Testo tak aby zapewnić długą i ekonomiczną pracę. Prawidłowo wykonana obsługa zapewnia bezpieczeństwo i ekonomikę użytkowania, dużo bardziej wydajną pracę oraz co ważne - pozwala zminimalizować  niechciane koszty mogące pojawić się w przyszłości oraz przedłuża żywotność podzespołów jak i całego pieca.

Producenci większości urządzeń zalecają prowadzić cykliczne wykonywanie kontroli urządzeń w trakcie ich eksploatacji. Zakres czynności jest szczegółowo określony w zależności od typu, konstrukcji urządzenia. Dla większości urządzeń którymi się zajmujemy, zalecenia te mówią o przeglądzie raz do roku.

 

Jesteśmy firmą punktualną, rzetelną, kompetentną oraz odpowiedzialną.
 

Dlaczego warto wybrać serwis-kotłów:

 

 • na nasze usługi udzielamy gwarancji, cechuje na jakość i fachowa obsługa instalacji
 • posiadamy wymagane uprawnienia do napraw pieców gazowych
 • posiadamy autoryzacje uznanych producentów
 • używamy dedykowanych urządzeń i materiałów do napraw piecyków gazowych
 • szybki czas dojazdu i naprawy piecyków na terenie całej Skawiny
 • kontrolujemy jakość spalania (skład spalin) oraz  sprawdzamy szczelność instalacji gazowych 
 • sprzedajemy oryginalne części zamienne zarówno do kotłów jak i piecyków gazowych
 • pracujemy w szerokim zakresie godzin
 • na życzenie Klienta oferujemy używane części zamienne z gwarancją
 • jesteśmy rzetelni i odpowiedzialni, naprawy wykonujemy raz a porządnie
 • z powodzeniem naprawiamy piecyki gazowe w Skawinie już od ponad 15 lat.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.