Serwis kotłów gazowych Kraków
SKG Kraków - Serwis piecyków gazowych Kraków
Serwis Termet Kraków Serwis SaunierDuval Kraków Serwis Vaillant Kraków Serwis Junkers Kraków Naprawa piecyków gazowych Kraków

Powiedzieli, piecyk jest zepsuty. Nie da się naprawić, trzeba wymienić na nowy.

Grunt to uczciwe i solidne podejscie do napraw.

Powiedzieli, że piecyk jest zepsuty. Nie da się naprawić i trzeba wymienić na nowy...

Szanowni Państwo, jak często przychodzi mi słyszeć te słowa mówić nie trzeba.  Ale równie często taka diagnoza okazuje się być bezpodstawna i naraża użytkownika na ogromne koszty, zakupu oraz wymiany piecyka gazowego na nowy. O tym mówić warto.

W Krakowie powszechnie spotykane są praktyki rozpoznawania usterek piecyków gazowych, w sposób prowizoryczny bez odpowiedniego sprzętu oraz dostatecznej wiedzy. Diagnozy postawione w ten sposób często okazują się być błędne lub całkowicie bezpodstawne. "Fachowiec" informuje Klienta, że uszkodzeniu uległy bardzo ważne części, a ich wymiana jest kłopotliwa i bardzo droga. Sugeruje on zakup wraz z montażem nowego piecyka gazowego.

Drodzy Klienci nie dajcie się oszukać !!

Moja praktyka dowodzi iż wielokrotnie te jakże poważne usterki piecyków gazowych były do usunięcia. Koszty naprawy poniesione przez użytkownika były symboliczne w porównaniu do zakupu oraz montażu nowego kotła lub piecyka gazowego.

Najczęstsze z nich to:

  • puste naczynia kompensacyjne
  • zimne luty
  • przerwane lub przetarte przewody
  • uszkodzone czujniki
  • przytarte zawory
  • ogólny tragiczny stan piecyka gazowego lub kotła nie serwisowanego od kilku lat ( patrz galeria )
  • rozregulowanie automatyki, wynikające z wieloletnich zaniedbań w prawidłowej obsłudze urządzenia.

Jeśli posiadacie Państwo kocioł lub piecyk gazowy i nie jesteście zadowoleni z jego działania, proszę o kontakt. Kompleksowy przegląd w moim wykonaniu w większości przypadków przywraca urządzeniu pełną sprawność a Klientowi satysfakcję z jego działania.

Serdecznie pozdrawiam, Adam Dziedzic.


Naprawa piecyków gazowych Kraków