Serwis kotłów gazowych Kraków
SKG Kraków - Serwis piecyków gazowych Kraków
Serwis Termet Kraków Serwis SaunierDuval Kraków Serwis Vaillant Kraków Serwis Junkers Kraków Naprawa piecyków gazowych Kraków

Serwis piecyków gazowych wieliczka

Naprawa i serwis piecyków Wieliczka

Naprawa piecy gazowych - Świadczymy usługi z zakresu naprawy urządzeń gazowych takich producentów jak: Termet, Vaillant, Junkers, Saunier Duval, Serwisujemy kotły wiszące, piece gazowe, oraz piecyki łazienkowe. Obsługujemy  piece 1-funkcyjne oraz 2-funkcyjne grzejace centralne ogrzewanie i wode użytkową w trybie przepływowym, w tym również kotły kondensacyjne.

Usterki piecyków gazowych zgłaszane przez Klientów zamieszkałych w Wieliczce będą kierowane bezpośrednio do serwisanta odpowiedzialnego za ten region. Działania te usprawnią i skrócą w znaczącym stopniu czas poświecony na wykonywanie napraw jak również obniżą ich koszty dzięki braku konieczności kilku lub więcej przyjazdów do Klienta. W Wieliczcze serwisujemy piecyki z powodzeniem od kilku lat dzieki rzetelnemu i uczciwemu podejściu zgromadziliśmy spore grono stałych i zadowolonych Klientów stale korzystajacych z naszych usług serwisu i konserwacji piecyków gazowych i kotłów gazowych. Dobra znajomośc infrastruktury Wieliczki nie jest nam obca. Naprawy piecyków gazowych w Wieliczce realizujemy szybko i sprawnie, bez większych utrudnień i w rozsadnych terminach. Naprawy i Serwis świadczone przez SKG- Kraków są na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą punktualną, rzetelną, kompetentną, uczciwą oraz odpowiedzialną.

Naprawa i serwis piecyków wieliczka