Serwis kotłów gazowych Kraków
SKG Kraków - Serwis piecyków gazowych Kraków
Serwis Termet Kraków Serwis SaunierDuval Kraków Serwis Vaillant Kraków Serwis Junkers Kraków Naprawa piecyków gazowych Kraków

Serwis piecyków gazowych Neckar Kraków

Naprawa i serwis Neckar Kraków

Serwis Neckar Kraków

Serwis Neckar Kraków - Świadczmy usługi serwisowe, naprawę i przeglądy urządzeń firmy Neckar. Mamy pod opieką bardzo wiele kotłów oraz piecyków gazowych tego typu, co przekłada się na doświadczenie w ich serwisowaniu, posiadamy wiele części zamiennych, nowych jak i używanych a także prowadzimy naprawy i regenerację niektórych podzespołów, co jest o tyle ważne, że firma Neckar nie ma już niestety w sprzedaży niektórych części zamiennych. W Krakowie piecyki Neckar występują szczególnie w Nowej Hucie, która jest nam dobrze znana. Posiadamy tam spore grono stałych i zadowolonych Klientów. Mimo swojego wieku urządzenia obsługiwane przez nasz serwis służą swoim właścicielom wiele lat. Ekonomiką, komfortem i bezpieczeństwem użytkowania nie odbiegając od współczesnych urządzeń.

Jeśli posiadacie Państwo kocioł lub piecyk tego typu i nie jesteście zadowoleni z jego działania, prosimy o kontakt. Kompleksowy przegląd i regulacja w naszym wykonaniu w większości przypadków przywraca urządzeniu pełną sprawność a Klientowi satysfakcję z jego działania.

 

Serwis Neckar Kraków - Przeglądy piecyków i kotłów gazowych Neckar