Serwis kotłów gazowych Kraków
SKG Kraków - Serwis piecyków gazowych Kraków
Serwis Termet Kraków Serwis SaunierDuval Kraków Serwis Vaillant Kraków Serwis Junkers Kraków Naprawa piecyków gazowych Kraków

Naprawa piecyków gazowych Kraków - konkurencyjna cena - tanio i solidnie

Naprawa piecyków - jakość kontra cena.


Szanowni Klienci, zapewne każdy kto decyduje się na naprawę piecyka gazowego chce to zrobić tanio. Oferujemy przystępną cenę oraz solidną jakość usług. Nic w tym dziwnego ponieważ jest to naturalny tok rozumowania, chęć połączenia dobrej jakości z przystępna ceną za naprawę. Niestety, w dobie tak ostrej konkurencji niektóre firmy są w stanie zrobić bardzo wiele aby przyciągnąć do siebie Klienta. Nierzadko można usłyszeć od rozczarowanych użytkowników, że piec był tanio i regularnie naprawiany bądź konserwowany. Co rok przychodził "fachowiec" czyścił piecyk 15min a cała usługa kosztowała 80zł. Niedowierzanie, że piec może być tak brudny a części niedawno wymieniane nadal utrudniają poprawna pracę piecyka. Ale to niestety fakt. Szanowni Państwo nie dajmy się zwariować i znajdźmy rozsądny środek pomiędzy naprawą tanią a równie solidną jak inne droższe oferty.

O naszej firmie możemy powiedzieć bez wątpienia jedno.

Naprawę staramy wykonać się tanio, rzec można najtaniej jak to tylko możliwe, czasami regenerując podzespoły piecyków i kotłów gazowych ale z zachowaniem dużego marginesu bezpieczeństwa i poczucia odpowiedzialności. W przypadku gdy nowe części są bardzo drogie oferujemy używane z gwarancją. Podstawą jest solidność wykonania usługi, tak aby naprawę wykonać raz a porządnie bez konieczności poprawiania, oszczędzając czas i pieniądze Klienta jak również naszych serwisantów. Nic co zostało powyżej napisane nie jest pustym sloganem, nigdy nie zostawiamy użądzenia które w najmniejszym stopniu zagraża użytkownikom. Wezwani na naprawę zawszę oceniamy stan urządzenia w szerokim zakresie i w razie konieczności dokonujemy stosownych napraw bądź też czyszczenia. Taki tok postępowania przez prawie jedenaście lat działalności zapewnia nam solidną pozycję na Krakowskim rynku usług serwisowych. Jest to również zasługa Klientów, doceniających nasz wysiłek aby nieprzerwanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Poniżej kilka poglądowych zdjęć z "regularnych czyszczeń". Ocenę pozostawiamy Państwu.

 

 

WIĘCEJ W GALERII

Kraków - naprawa tanio urządzeń gazowych takich producentów jak: Junkers, Termet, Vaillant, Saunier-Duval. Działamy: szybko, tanio i solidnie. Piecyków, naprawiamy również kotły dwu-funkcyjne.